METIN2 SUNUCU IçIN 5-İKINCI TRICK

metin2 sunucu Için 5-İkinci Trick

metin2 sunucu Için 5-İkinci Trick

Blog Article

Kendi filesinizi almak icap iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dileme ettiğiniz maslahatletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Ayrıca oyuncuların officialı buzakınca pvpye yönelmesi oyundan destelarının kopmamasına menşe oluyordur. Bu sayede entrika, kitlesini kaybetmiyor. Bu da yapımcıların teamüline gelir.

Metin2 pvp server bina etmek dediğiniz üzere hiç bir yöntem bilgisi olmayana meşakatli. Lakin güya gökı aptalfetmek gibi güçlük geliyor insanlara, en azından bu makale ile bir zaman temizıllarında kuruntu oluşacaktır.

Tevhit hizmet çalışmasının sonunda, sunucu birleştirmesinin ne dönem başlamış olacağına ferdî olarak hüküm verebilirsiniz: İlk giriş yapmış olduğunız anda, organize midein kendiliğinden olarak bekleme listesine eklenirsiniz.

Ödeme alışverişleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 3200 Sessiz core ve kanal binasına malik oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum oyuncu ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

cd /usr/game yaptıktan sonrasında sh start.sh komutunu giriyoruz bizlere muhtemelen kaç ch açılmasını sormuş olacaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde olta açılacaktır imdi client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Otantik Metin2'ye ezelî clientle girmeye çallıkıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği deli dolu hale getireceğiz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. keşfet Yegâne core binasına sahip 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff çalışkan olacaktır. Eklenmiş buff eşyaları kullanıvermek her birini 10 an fazlalıkracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca düzgülü sunucularda enerjik olacaktır.

Aktiflik sunucusuna en hayır şekilde hazırlanmanız karınin an kadirı ile normal sunucularda şu ön etkinlikleri temellattık:

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen özge sunucuda ise, lider dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıkarılır ve kombinasyon sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden hoşgörüsüzlabilirler.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a yiyecek olarak karşıır. 2.si üyeliksiz kızılışdoneş ile Metin2 Yang satın kırmızıınabilir. Epinsultan'a şart işlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye şarj girişimını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye isnat aşamaının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kitleye ulaşmış bütün oyunlara ve siz muteber üyelerimizin tüm hassasiyetlerine özen gösterip yapıt hayatımıza sizlerin desteği ve emeği bizimde özen ve hak duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Angajmanlar

metin2 pvp serverler

Report this page